54 ZLOT PRZODOWNIKÓW TURYSTYKI KOLARSKIEJ PTTK Podlesice 2014r.

 

54. Ogólnopolskiego Szkoleniowego Zlotu Przodowników Turystyki Kolarskiej PTTK „Podlesice 2014”

 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem 54. Ogólnopolskiego Szkoleniowego Zlotu Przodowników Turystyki Kolarskiej PTTK „Podlesice 2014”, który odbędzie się w dniach 14-21 czerwca 2014 r. Podczas zlotu zostanie zorganizowany kurs na Przodownika Turystyki Kolarskiej PTTK. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu winny wypełnić kartę zgłoszenia i przesłać pod adres organizatora zlotu.

Do pobrania:

- regulamin zlotu (.pdf)
- karta zgłoszenia na zlot (.doc)
- karta zgłoszenia na kurs Przodownika Turystyki Kolarskiej PTTK (.doc)

 

Lista osób zgłoszonych na 54 Zlot P.T.Kol.

 

 

Nr zgłoszenia

Nazwisko i imię

Reprezentuje

Nocleg           G  A  N

 
 

1

Kotarski Marian

Klub Osiedlowy M2 Myszków

N

 

2

Czasławska Elżbieta

Wagabunda Katowice

G

 

3

Czasławski Tadeusz

Wagabunda Katowice

G

 

4

Antonowicz Jacek

KTK Sokół Radlin

G

 

5

Bażan Piotr

PTTK Rybnik

G

 

6

Koba Marek

KTK PTTK Jaworzno

G

 

7

Koba Alicja

KTK PTTK Jaworzno

G

 

8

Sylwestrzak Włodzimierz

KTR Sigma Poznań

G

 

9

Hamera Piotr

TKK Ondraszek Cieszyn

G

 

10

Olejniczak Marek

KTK PTTK Beneq Team Płock

G

 

11

Sadowski Roman

KTK PTTK Beneq Team Płock

G

 

12

Marczak Stanisław

KTK PTTK Beneq Team Płock

G

 

13

Bejnar Antonina

KTUKOL Głuchołazy

G

 

14

Monczyński Bogusław

KTK Cyklista Kalisz

G

 

15

Bręczewski Henryk

KTK Sigma Poznań

G

 

16

Wojnarowicz Katarzyna

KT Datajana Warszawa

G

 

17

Wojnarowicz Henryk

KT Datajana Warszawa

G

 

18

Paterek Ryszard

KTR PTTK Sigma Poznań

G

 

19

Niszczot Irena

PTTK Gorzów Wielkopolski

A

 

20

Kustra Piotr

SKR PTTK im.A.Bienia Staszów

 

 

21

Zaczkowski Lucjan

SKR PTTK im.A.Bienia Staszów

 

 

22

Migalski Sławomir

Koło Grodzkie PTTK Staszów

 

 

23

Migalska Grażyna

Koło Grodzkie PTTK Staszów

 

 

24

Sochacki Andrzej

SKR PTTK im.A.Bienia Staszów

 

 

25

Smagłowski Czesław

Koło Grodzkie PTTK Staszów

 

 

26

Kurek Barbara

Szczecin

G

 

27

Kurek Jan

Szczecin

G

 

28

Trętowska Joanna

SKTR Doktorek Siedlce

A

 

29

Pachowicz Władysław

PTTK Gorzów Wielkopolski

A

 

30

Rusiewicz Regina

TKK PTTK im.W. Huzy Gliwice

A

 

31

Rusiewicz Bogusław

TKK PTTK im.W. Huzy Gliwice

A

 

32

Jędrzejczyk Piotr

KTK Konusik Pabianice

A

 

33

Kowalski Mariusz

KTK Konusik Pabianice

A

 

34

Zaspa Adam

KTK Konusik Pabianice

A

 

35

Rezmer Jadwiga

TKK Ondraszek Cieszyn

N

 

36

Rezmer Jarosław

TKK Ondraszek Cieszyn

N

 

37

Szulc Ryszard

KTR PTTK Sigma Poznań

A

 

38

Krenz Ewa

KTR PTTK Sigma Poznań

A

 

39

Włodarski Zbigniew

KTR PTTK Sigma Poznań

A

 

40

Pełka Klaudia

Turkot Nowa Sól

A

 

41

Szczepańska Barbara

Włóczęga Jasień

A

 

42

Mrówka Tomasz

WKK Wektor Warszawa

A

 

43

Mrówka Małgorzata

WKK Wektor Warszawa

A

 

44

Linowski Kazimierz

KTR Sigma Poznań

N

 

45

Sikorska Krystyna

KTR Luz Gubin

N

 

46

Jankowski Dariusz

STKK Szczecin

A

 

47

Jankowska Ewa

STKK Szczecin

A

 

48

Jezierska Elżbieta

STKK Szczecin

A

 

49

Mielianiec Janusz

STKK Szczecin

A

 

50

Czekańska-Poleska Ewa

Stoczniowy KTK Neptun Szczecin

N

 

51

Poleski Ryszard

Stoczniowy KTK Neptun Szczecin

N

 

52

Szyp Paweł

TKK PTTK im.W. Huzy Gliwice

A

 

53

Przybyszewski Wojciech

KTR PTTK Drawsko Pomorskie

A

 

54

Suszyński Zbigniew

Włocławski Krajoznawczy KR PTTK Cyklista

A

 

55

Zimniak Teresa

Koło Włóczęga Jasień

A

 

56

Robowska Aldona

Luz Gubin

A

 

57

Wojda Irena

Klub Morena Zielona Góra

A

 

58

Adamska Żanetta

Luz Gubin

A

 

59

Jankowiak Danuta

Koło Włóczęga Jasień

A

 

60

Geresz Jan

Oddział Babiogórski Żywiec

A

 

61

Geresz Wanda

Oddział Babiogórski Żywiec

A

 

62

Piekarz Tadeusz

Bytomski TKK Catena Bytom

A

 

63

Świetlicka Marta

Bytomski TKK Catena Bytom

A

 

64

Kapczyński Ryszard

Bytomski TKK Catena Bytom

A

 

65

Wójcicki Paweł

KTK PTTK Kigari Kielce

/

 

66

Wójcicka Barbara

KTK PTTK Kigari Kielce

/

 

67

Stachowiak Stanisław

KTK Rama 76 Bydgoszcz

A

 

68

Ratajczak Rajmund

KTK Turkole Bydgoszcz

A

 

69

Ratajczak Ireneusz

KTK Turkole Bydgoszcz

A

 

70

Młynarczyk Bogdan

KTK Turkole Bydgoszcz

A

 

71

Wierzchoń Krystyna

KTK Turkole Bydgoszcz

A

 

72

Swoboda Irena

Amator Zabrze

A

 

73

Klose Eleonora

Amator Zabrze

A

 

74

Kujawińska Danuta

 brak karty zgłoszenia

 

 

75

Kuczyk Wanda

PTTK Turysta sekcja Kręcikoła Krosno Odrz.

A

 

76

Marcinowska Maria

KTK Turkot Nowa Sól

A

 

77

Witkowski Maciej

KTK Beneq Team Pock

G

 

78

Politowski Piotr

KTK Beneq Team Pock

G

 

79

Dittchen Henryk

KTK Kinowa Warszawa

A

 

80

Dittchen Wiera

KTK Kinowa Warszawa

A

 

81

Nowak Andrzej

TKK Ondraszek Cieszyn

G

 

82

Pietrzycki Waldemar

PTTK Piła

A

 

83

Rurka Ryszard

KKR PTTK S

N

 

84

Rygulski Tadeusz

KTK Mikołów

A

 

85

Rygulski Andrzej

KTK Mikołów

A

 

86

Twardoch Grzegorz

KTK Mikołów

A

 

87

Ksiondz Krystian

KTK Mikołów

A

 

88

Chełmiński Andrzej

Koło PTTK Wiercipięta Jastrzębie Zdrój

/

 

89

Frąc Zbigniew

Koło PTTK Wiercipięta Jastrzębie Zdrój

/

 

90

Głowacki Stanisław

Koło PTTK Wiercipięta Jastrzębie Zdrój

/

 

91

Kociuga Stanisław

Koło PTTK Wiercipięta Jastrzębie Zdrój

/

 

92

Kutyła Edward

Koło PTTK Wiercipięta Jastrzębie Zdrój

/

 

93

Tatarczyk Jan

Koło PTTK Wiercipięta Jastrzębie Zdrój

/

 

94

Wlach Marian

TKK Ondraszek Cieszyn

A

 

95

Wlach Alicja

TKK Ondraszek Cieszyn

A

 

96

Korenkiewicz Małgorzata

Szczeciński TKK 88 Szczecin

N

 

97

Korenkiewicz Mirosław

Szczeciński TKK 88 Szczecin

N

 

98

Włodarczyk Halina

Stoczniowy KTK Neptun Szczecin

A

 

99

Piotrowiak Irena

Skierniewice

A

 

100

Przybylski Piotr

Włocławski Krajoznawczy KR PTTK Cyklista

N

 

101

Głowacki Jarosław

PTTK Podlasie SKKT Tuptuś Siedlce

/

 

102

Głowacka Maria

PTTK Podlasie SKKT Tuptuś Siedlce

/

 

103

Głowacki Jacek

PTTK Podlasie SKKT Tuptuś Siedlce

/

 

104

Szarzec Beata

TKK Ondraszek Cieszyn

N

 

105

Korenkiewicz Leszek

BKTR Gryf Bydgoszcz

N

 

106

Szewczyk Kazimierz

TKK Ondraszek Cieszyn

N

 

107

Smoter Ryszard

BKTR Gryf Bydgoszcz

N

 

108

Husiatyński Jan

 Włoszakowice

A

 

109

Talaga Józef

KTK Bicykl Ostrów Wielkopolski

A

 

110

Azgier Antoni

KTR Peleton Krotoszyn

A

 

111

Falska Elżbieta

TKK PTTK im.W. Huzy Gliwice

/

 

112

Falski Jerzy

TKK PTTK im.W. Huzy Gliwice

/

 

113

Zagórowicz Sławomir

Łódzki Klub Turystów Kolarzy Łódź

N

 

114

Zagórowicz Nina

Łódzki Klub Turystów Kolarzy Łódź

N

 

115

Sokołowski Krzysztof

Rodzinny KTK Wagabunda Katowice

A

 

116

Siejda Józef

Rodzinny KTK Wagabunda Katowice

A

 

117

Matuszek Maria

KTR Kiekrz

A

 

118

Matuszek Tadeusz

KTR Kiekrz

A

 

119

Hnatkowski Marcin

KTR PTTK Drawsko Pomorskie

A

 

120

Kalinowski Jan

KTP PTTK Drawsko Pomorskie

A

 

121

Konwa Dariusz

KTR PTTK Drawsko Pomorskie

A

 

122

Tomczak Renata

Świętokrzyski KTK PTTK Kigari Kielce

A

 

123

Górzyński Paweł

KTR PTTK Drawsko Pomorskie

A

 

124

Dworski Włodzimierz

KTA PTTK Ryś Żary

A

 

125

Bącal Ryszard

KTA PTTK Ryś Żary

A

 

126

Łobacz-Bącal Elżbieta

KTA PTTK Ryś Żary

A

 

127

Kuczma Mirosław

KTA PTTK Ryś Żary

A

 

128

Krzemińska-Bielak Kamila

KTA PTTK Ryś Żary

A

 

129

Niedzielski Tadeusz

Koło Ślęży PTTK Świdnica

A

 

130

Szymaniuk Andrzej

Koło Ślęży PTTK Świdnica

A

 

131

Kaszowicz Zenon

Bytomski TKK Catena Bytom

A

 

132

Nowak Jerzy

Bytomski TKK Catena Bytom

A

 

133

Madej Stanisława

Oddział Zachodniopomorski PTTK Sczecin

A

 

134

Madej Sławomir

Oddział Zachodniopomorski PTTK Sczecin

A

 

135

Fiączyk Witold

Klub Osiedlowy M2 Myszków

N

 

136

Ziemecki Mariusz

KTR PTTK Drawsko Pomorskie

A

 

137

Fierla Zdzisław

PTTS w Republice Czeskiej TR Olza

A

 

138

Fukała Bolesław

PTTS w Republice Czeskiej TR Olza

A

 

139

Michalik Ladislav

PTTS w Republice Czeskiej TR Olza

A

 

140

Mierzwa Irena

PTTS w Republice Czeskiej TR Olza

A

 

141

Santarius Otto

PTTS w Republice Czeskiej TR Olza

A

 

142

Machacowa Monika

PTTS w Republice Czeskiej TR Olza

A

 

143

Byrtus Czesław

PTTS w Republice Czeskiej TR Olza

A

 

144

Sikora Jan

PTTS w Republice Czeskiej TR Olza

A

 

145

Adamaszek Józef

KTK PTTK Wandrus Żory

A

 

146

Banach Jerzy

KTK PTTK Wandrus Żory

A

 

147

Jaśkiewicz Tadeusz

KTK PTTK Wandrus Żory

A

 

148

Koszecka Anna

KTK PTTK Wandrus Żory

A

 

149

Posanow Daniela

Rybnik

A

 

150

Skonieczny Ryszard

KTK PTTK Wandrus Żory

A

 

151

Stokowiec Marian

KTK PTTK Wandrus Żory

A

 

152

Vogel Aniela

KTK PTTK Wandrus Żory

A

 

153

Winconek Gabriela

KTK PTTK Wandrus Żory

A

 

154

Włodarski Jacek

KTK PTTK Wandrus Żory

A

 

155

Zając Stefania

KTK PTTK Wandrus Żory

A

 

156

Wojtas Roman

KTK PTTK Wandrus Żory

A

 

157

Karpiński Waldemar

KTK Beneq Team Płock

N

 

158

Olkowicz Mieczysław

KTK Beneq Team Płock

N

 

159

Nowak Andrzej

TKK Ondraszek Cieszyn

A

 

160

Nowak Barbara

TKK Ondraszek Cieszyn

A

 

161

Grabczewski Paweł

Włocławski Krajoznawczy KR PTTK Cyklista

A

 

162

Nowak Włodzimierz

TKK Ondraszek Cieszyn

A

 

163

Lincer Józef

TKK Ondraszek Cieszyn

N

 

164

Pawlik Janina

TKK Ondraszek Cieszyn

N

 

165

Pawlik Zbigniew

TKK Ondraszek Cieszyn

N

 

166

Gorczyca Edmund

Szczeciński TKK 88 Szczecin

A

 

167

Błaszczuk Aleksander

PTTK Huta Katowice Dąbrowa Górnicza

A

 

168

Roszak Danuta

Klub Rowerowych Pielgrzymów Nysa

A

 

169

Walczyk Jadwiga

KTK im. H. Gintera Łódź

N

 

170

Mazurek Przystał Antonina

KTK Gronie Tychy

A

 

171

Kacprzak Zuzanna

KTK Gronie Tychy

A

 

172

Gierczak Mariusz

PTTK Racibórz

A

 

173

Prusicki Marek

PTTK Racibórz

A

 

174

Chacko Jarosław

PTTK Racibórz

A

 

175

Mika Damian

PTTK Racibórz

A

 

176

Koncewicz Wiesława

Łódzki Klub Turystów Kolarzy Łódź

 N

 

177

Domagalska Łabędzka Anna

Łódzki Klub Turystów Kolarzy Łódź

 N

 

178

Dobrowolska Rychlik Stanisława

TKK WATRA PTTK Pyskowice

A

 

179

Rychlik Jan

TKK WATRA PTTK Pyskowice

A

 

180

Sztańc Michał

Łódzki Klub Turystów Kolarzy Łódź

N

 

181

Sobiczewska Jowita

KTR Doktorek Siedlce

N

 

182

Totuń Krzysztof

PTTK Nowa Sarzyna

N

 

183

Machała Henryk

KTK Gronie Tychy

N

 

184

Kaleciński Sławomir

Bytomski TKK Catena Bytom

N

 

185

Bator Renata

TKK PTTK im.W. Huzy Gliwice

N

 

186

Dec Jacek

TKK PTTK im.W. Huzy Gliwice

N

 

187

Puszczyk Władysław

Osiek Mały

N

 

188

Sendal Mirosława

Łódzki Klub Turystów Kolarzy Łódź

N

 

189

Pawłowski Marcin

Włocławski Krajoznawczy KR PTTK Cyklista

A

 

190

Urbankiewicz Lesław

Włocławski Krajoznawczy KR PTTK Cyklista

A

 

191

Lewiński Zbigniew

Włocławski Krajoznawczy KR PTTK Cyklista

A

 

192

Mazurkiewicz Zbigniew

Włocławski Krajoznawczy KR PTTK Cyklista

A

 

193

Przybyszewski Jacek

Włocławski Krajoznawczy KR PTTK Cyklista

A

 

194

Turska Zofia

Włocławski Krajoznawczy KR PTTK Cyklista

A

 

195

Głażewski Tomasz

Włocławski Krajoznawczy KR PTTK Cyklista

N

 

196

Chochoł Zygmunt

Włocławski Krajoznawczy KR PTTK Cyklista

N

 

197

Wojtczak Renata

Stoczniowy KTK Neptun Szczecin

N

 

198

Dyduch Jerzy

PTTK Ziemia Oświęcimska

N

 

199

Nowacki Dariusz

KTK Bicykl-1977 Ostrów Wielkopolski

N

 

200

Nowacka Małgorzata

KTK Bicykl-1977 Ostrów Wielkopolski

N

 

201

Milewski Bernard

KTK Beneq Team Pock

N

 

202

Trybuła Andrzej

Koło PTTK nr 11 Ślężanie Wrocław

A

 

203

Kulczyk Henryk

Koło PTTK nr 11 Ślężanie Wrocław

A

 

204

Białek Zbigniew

KTR Relaks Lipsko n/W

N

 

205

Potrząsaj Sylwester

KTR Relaks Lipsko n/W

N

 

206

Raczyński Michał

KTK PTTK Nysa

A

 

207

Kuśnierz Andrzej

KTK PTTK Racibórz

N

 

208

Mackiewicz Katarzyna

PTTK Zawiercie

A

 

209

Pietrzak Marian

Łódź

A

 

210

Lewandowski Andrzej

Warszawa

G

 

211

Chlebosz Jacek

PTTK Bydgoszcz

N

 

212

Chlebosz Barbara

PTTK Bydgoszcz

N

 

213

Tarbaj Halina

Morena Zielona Góra

N

 

214

Czarkowska Agata

Morena Zielona Góra

N

 

215

Korenkiewicz Anna

Szczeciński TKK 88 Szczecin

N

 

216

Korenkiewicz Jarosław

Szczeciński TKK 88 Szczecin

N

 

217

Sempruch Zofia

Bytomski TKK Catena Bytom

N

 

218

Sanojca Elżbieta

PTTK Zielona Góra

N

 

219

Jabłonka Mirosława

PTTK Zielona Góra

N

 

220

Grabowski Wiesław

Łódzki Klub Turystów Kolarzy Łódź

N

 

221

Krawczyk Marek

Łódzki Klub Turystów Kolarzy Łódź

N

 

222

Wilkoszewski Ryszard

KTK Amator Ozimek

N

 

223

Szurman Leszek

TKK Ondraszek Cieszyn

N

 

224

Wojtasik Damian

M2 Myszków

N

 

225

Struski Sławomir

M2 Myszków

N

 

226

Ociepka Łukasz

M2 Myszków

N

 

227

Iwaniuk Bogusław

M2 Myszków

/

 

228

Jagieło Michał

M2 Myszków

/

 

229

Cupiał Nina

M2 Myszków

/

 

230

Zysiak Andrzej

M2 Myszków

/

 

 

 

 

 

 

 

Subskrybuje zawartość